SPORTOVCI ZAŘAZENÍ DO CISKO,o.s. PRO ROK 2011

 

ATLETIKA – zařazeno celkem 16 sportovců (4 nově) – celkem přiděleno 202 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Koudela Tomáš

1995

AK Olom.

       vrhy

2.MČR Junioři

   U 16

Znojil Viktor

 

Doležel Ondřej

1992

AK Štern.

1500, 3000 m

2.MČR Junioři

   U 18

Skyva Petr

 

Kučerová Michaela

1992

AK Olom.

       dálka

2.MČR Junioři

   U 18

Rakowski Zd.

 

Březinová Pavlína

1994

TJ Šumperk

výška,tyč,víceboj

2.MČR Junioři

   U 17

Vykydal Tomáš

 

Navrátil Marek

1990

AK Olom.

      výška

3.MČR muži

Muži - 22

Jeroušková T.

 

Nevtípil Tomáš

1990

AK Olom.

dálka, trojsk.

1.MČR do 22

Muži - 22

Rakowski Zd.

 

Novák Martin

1992

AK Olom.

       vrhy

1.MČR Junioři

   U 18

Znojil Viktor

 

Pikartová Nikola

1989

AK Olom.

  skok o tyči

3.MČR

   Ženy

Valenta Mich.

 

Řečinská Klára

1994

AK Olom.

     400 m

2.MČR Junioři

   U 17

Rakowski Zd.

 

Tomková Helena

1992

SK Přerov

    překážky

1.MČR Junioři

   U 20

Kolomazníková

 

Sadil Martin

1994

AK Šternb.

  střední tratě

1.MČR Junioři

   U 17

Sadil M.

 

Zatloukalová Barbora

1997

AK Olom.

dálka,výška,více.

1.MČR Junioři

   U 15

Rakowski Zd.

 

Atletika – nově zařazení sportovci:

Březina Jakub

1995

AK Olom.

      kladivo

3.MČR dorost                     

    U 16

Znojil Viktor

 

Odstrčil Jan

1995

AK Olom.

        disk

2.MČR dorost                     

    U 16

Znojil Viktor

 

Domská Lucie

1993

TJ Šumperk

  sprinty, dálka

1.MČR dorost                     

    U 18

Vykydal Tomáš

 

Opekarová Petra

1995

TJ Šumperk

        dálka

3.MČR dorost                     

    U 15

Vykydal Tomáš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOX – zařazeno celkem 7 sportovců (3 nově)– celkem přiděleno 75 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Baláž Mário

1992

Dukla Ol.

   do 60 kg

3.MČR Muži

   Muži

Bögi Alexandr

 

Polakovič Pavel

1993

Dukla Ol.

   do 57 kg

2.MČR Muži

   Muži

Bögi Alexandr

 

Gábor Štefan

1993

Dukla Ol.

   do 75 kg

3.MČR Junioři

  Junioři

Bögi Alexandr

 

Wiedermann Mário

1995

Dukla Ol.

   do 48 kg

3.MČR Muži

   Kadeti

Bögi Alexandr

 

BOX – nově zařazený sportovec:

Kucharik Jan

1995

Dukla Ol.

   do 110 kg

3.MČR Kadeti

   Kadeti

Bögi Alexandr

 

Cicko Marek

1996

Dukla Ol.

   do 48 kg

3.MČR Žáci

   Kadeti

Bögi Alexandr

 

Baláž Patrik

1998

Dukla Ol.

   do 36 kg

3.MČR Žáci

   Kadeti

Bögi Alexandr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CYKLISTIKA – zařazeno celkem 9 sportovců (5 nově) – celkem přiděleno 96 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Filip Jakub

1992

SKC Pros.

        dráha

1.MČR Junioři

   Junioři

Mráček Michal

 

Malec Tomáš

1994

SKC Pros.

dráha, silnice

3.MČR Junioři

   Junioři

Vačkář Vladimír

 

Tkadlec Ondřej

1993

SKC Pros.

dráha, silnice

2.MČR Junioři

   Junioři

Vačkář  Vladimír

 

Wagner Robin

1993

SKC Pros.

        dráha

1.MČR Junioři

   Junioři

Vačkář  Vladimír

 

CYKLISTIKA – nově zařazení sportovci:

Urbášek Jan

1994

TJ Uničov

 dráha, silnice

2.MČR Junioři

   Junioři

Heřmanovský I.

 

Bartošová Pavlína

1995

TJ Uničov

        dráha

1.MČR Junioři

   Junioři

Heřmanovský I.

 

Heřmanovský Tomáš

1995

TJ Uničov

 dráha, silnice

1.MČR Junioři

   Junioři

Heřmanovský I.

 

Mráček Michal

1992

SKC Pros.

dráha, silnice

1.MČR Junioři

    U 23

Mráček Michal

 

Salaj Tomáš

1990

SKC Pros.

dráha, silnice

3.MČR Junioři

    U 23

Mráček Michal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BMX – zařazen celkem 1 sportovec – celkem přiděleno 7 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Trnkal Martin

1991

BT Rokytn.

         BMX

2.Elite men

  Muži

Trnkal Ladislav

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JUDO – zařazeno celkem 10 sportovců (5 nově) – celkem přiděleno 105 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Holčák Lubomír

1993

JC Hranice

    do 73 kg

3.MČR Junioři

  Junioři

Štěpán Jiří

 

Jurka Jakub

1994

JC Hranice

    do 55 kg

3.MČR Junioři

  Dorost

Štěpán Jiří

 

Klammert David

1994

JK Olomouc

    do 81 kg 

1.MČR Dorost

  Dorost

Štěpán Jiří

 

Kubíková Leona

1993

SK UP Ol.

    Juniorky

1.MČR Ženy

  Ženy

Kubíková Jiřina

 

Holčáková Marie

1995

JC Hranice

    do 48 kg

1.MČR Dorost

  Juniři

Štěpán Jiří

 

JUDO – nově zařazení sportovci:

Kysela Vladimír

1994

JC Hranice

          -

3.MČR Dorost

       -

Navrátil Daniel

 

Pospíšil Robert

1991

JK Olomouc

          -

1.MČR Junioři

   U 23

Štěpán Jiří

 

Podrázský Ondřej

1994

JK Olomouc

          -

1.MČR Dorost

  Junioři

Štěpán Jiří

 

Trojnar Robert

1996

JC Hranice

          -

2.MČR Dorost

    U 17

Nádvorník Mar.

 

Hájek Jiří

1996

JK Olomouc

          -

3.MČR Žáci

  Dorost

Štěpán Jiří

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JACHTING – zařazen celkem 2 sportovci  – celkem přiděleno 14 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Rozsypal Jakub

1990

JK Olom.

          -

     2.MČR

   Muži

Rozsypal Vl.

 

Rozsypal Martin

1991

JK Olom.

          -

1.MČR Junioři

  Junioři

Rozsypal Vl.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MTB ORIENTEERING – zařazeni celkem 2 sportovci (2 nově)– celkem přiděleno 14 000,-Kč

MTB Orienteering – nově zařazení sportoveci:

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Staněk Tomáš

1994

LKT Šump.

    Dlouhá trať

1.MČR Junioři

    H 17

Král Jiří

 

Březinová Marie

1991

LKT Šump.

   Klasická trať

2.MČR Junioři

    D 20

Král Jiří

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KANOISTIKA rychl. – zařazena celkem 1 sportovkyně – celkem přiděleno 10 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Fasnerová Michaela

1992

KK Olom.

K-1–200 a 500m

1.MČR Junioři

 Juniorky

Fasner Michal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KANOISTIKA sj.+sl.–zařazeno celkem 9 sportovců (5 nově)–celkem přiděleno 95 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Hric Filip

1993

SK UP Ol.

slalom a sjezd

1.MČR družs.

  Junioři.

Hric Vítězslav

 

Krausová Tereza

1993

SK UP Ol.

      sjezd

1.MČR Junioři

  Junioři

Kratochvíl Petr

 

Novák Ondřej

1992

SK UP Ol.

      sjezd

3.MČR Junioři

  Junioři

Knebel Robert

 

Šrámek Jonatan

1994

SK UP Ol.

      sjezd

1.MČR dorost

  Junioři

Knebel Robert

 

KANOISTIKA sjezd + slalom – nově zařazený sportovec:

Slepica Karel

1988

SK UP Ol.

      sjezd

1.MS 2010

Muži sjez.

Knebel Robert

 

Vrba Jiří

1997

SK UP Ol.

     slalom

2.MČR st.žáci

       -

Rozsypal Rudolf

 

Fialová Veronika

1998

SK UP Ol.

slalom a sjezd

1.MČR st.žáci

       -

Kratochvíl Petr

 

Hricová Klára

1999

SK UP Ol.

slalom a sjezd

1.MČR m.žáci

       -

Kratochvíl Petr

 

Božek Radim

1992

SK UP Ol.

slalom a rafty

2.MČR Junioři

 Muži C1

Rozsypal Rudolf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ORIENTAČNÍ BĚH – zařazeni celkem 3 sportovci (2 nově)–– celkem přiděleno 21 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Horčičková Vendula

1993

SK UP Ol.

kl., krátká trať

3.ČR D18

   U 18

Skyva Petr.

 

ORIENTAČNÍ BĚH – nově zařazení sportovci

Šimková Johana

1993

Magnus Šu.

sprint, klasika

2.MČR st.dor.

Junioři

Zdeněk Zuzánek

 

Minář Marek

1994

Magnus Šu.

sprint, klasika

2.MČR ml.dor.

Dorost

David Aleš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAVÁNÍ – zařazeno celkem 9 sportovců (4 nově)– celkem přiděleno 90 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Daněk Jiří

1993

SK UP Ol.

       prsa

2.MČR Dorost

  Junioři

Viktorjeník Duš.

 

Mráčková Tereza

1992

PO. Prost.

vol.zp.,motýlek

2.MČR Ženy

      -

Adamec Petr

 

Nezdoba Jakub

1991

PO. Prost.

      motýlek

1.MČR Muži

    U 20

Adamec Petr

 

Daňková Tereza

1995

SK UP Ol.

volný způsob

2.MČR Dorost

  Junioři

Viktorjeník Duš.

 

Petrželová Tereza

1997

PO Prost.

volný způsob

3.MČR Žactvo

       -

Adamec Petr

 

PLAVÁNÍ – nově zařazení sportovci:

Mikota Karel

1992

SK UP Ol.

       prsa

2.MČR Junioři

      -

Viktorjeník Duš.

 

Vydrová Markéta

1994

SK UP Ol.

       prsa

3.MČR Junioři

      -

Viktorjeník Duš.

 

Skoumalová Lenka

1997

PO. Prost.

       prsa

2.MČR Žactvo

      -

Adamec Petr

 

Haltmarová Denisa

1993

PK Zábřeh

dálkové a zimní

2.MČR Ženy

      -

Molek Bohumil

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAVÁNÍ S PLOUTVEMI– zařazeny celkem 2 sportovkyně – celkem přiděleno 24 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Svozilová Markéta

1991

KSP Olo.

50,100,200 m

1.MČR Ženy

Senioři

Svozil Zbyněk

 

Svozilová Zuzana

1989

KSP Olo.

400,800,1500

1.MČR Ženy

Senioři

Svozil Zbyněk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA.– zařazeni celkem 4 sportovci (3 nově)  – celkem přiděleno 40 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Pluskalová Veronika

1996

Poz.Prost.

      víceboj

2.MČR Junioři

 Juniorky

Musil Miloslav

 

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA – nově zařazení sportovci:

Koudelka Lukáš

1997

Poz.Prost.

      víceboj

2.MČR Žáci

Junioři B

Hemerka Karel

 

Dostál Matěj

1993

GK Šumper.

      víceboj

2.MČR Dorost

       -

Navrkal Jiří

 

Harásková Viktorie

1996

GK Šumper.

      víceboj

3.MČR Žáci

Junioři

Urbanová Silvie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŠACHY– zařazeni celkem 2 sportovci (1 nově)  – celkem přiděleno 20 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Krejčí Jan

1992

Tat.Litovel

     

3.MČR  H 18

    H 18

Konopka Michal

 

ŠACHY – nově zařazený sportovec:

Bureš Jaroslav

1993

A64 grygov

 

1.MČR H 18

    H 20

Biolek Richard

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŠERM– zařazen celkem 1 sportovec – celkem přiděleno 10 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Adam Matouš

1993

Dukla Ol.

 Šerm kordem

2.MČR Kadeti

  Kadeti

Douba Jiří

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TRIATLON– zařazení celkem 4 sportovci – celkem přiděleno 40 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Kaniščev Roman

1991

Tc Loštice

    Triatlon

1.MČR Junioři

  Junioři

Kaniščev R.

 

Kaniščevová Kristýn.

1993

Tc Loštice

    Triatlon

3.MČR Junioři

  Junioři

Kaniščev R.

 

Kukrla Michal

1994

Tc Loštice

    Triatlon

2.MČR dorost

  Dorost

Kaniščev R.

 

Vraštilová Denisa

1991

Los Rap. Ol.

    Triatlon

1.IRONMAN

   Ženy

Vraštil Miroslav

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VESLOVÁNÍ– zařazeno celkem 6 sportovců – celkem přiděleno 70 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Schlimbach Vojtěch

1992

VK Olom.

      dvojka

1.MČR Junioři

    U 23

Truhlář Petr

 

Slavík Vít

1991

VK Olom.

      čtyřka

1.MČR Junioři

    U 18

Truhlář Petr

 

Smejkal Jan

1993

VK Olom.

      čtyřka

1.MČR Junioři

    U 23

Truhlář Petr

 

Valentová Michaela

1993

VK Přer.

      čtyřka

2.MČR Junioři

    U 19

Dvořák Pavel

 

Vondrák Tomáš

1992

VK Přer.

      čtyřka

1.MČR Junioři

    U 19

Dvořák Pavel

 

Běhal Karel

1991

VK Olom.

      čtyřka

1.MČR Junioři

    U 23

Truhlář Petr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LYŽOVÁNÍ HCP– zařazen celkem 1 sportovec (1 nově) – celkem přiděleno 7 000,-Kč

LYŽOVÁNÍ HCP – nově zařazený sportovec:

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Panský Jan

1994

Skyvelo Ol.

 Slalom+Obří sl.

1.MČR Slalom

    EP

Kestl David

 

Pro rok 2011 bylo do CISKO,o.s celkem zařazeno 89 sportovců z 18 druhů individuálních sportů.

Nově zařazený individuální sport v roce 2011 je MTB Orienteering a Lyžování HCP

Počet sportovců, kteří byli zařazeni i v roce 2010 je 54 sportovců

Počet nově zařazených sportovců v roce 2011 je 35 sportovců

 

 

Rozděleno bylo 940 000,-Kč